Yükleniyor

Yayın Hakkı
Test & Denemeler

5846 sayılı kanunun 25. maddesinin ek 4. maddesine göre hakkı ihlal edilen öncelikle üç gün içinde ihlalin durdulmasını istemek zorundadır.

Bu sitede yer alan sorular, testler ve denemelerin bir kısmı doğrudan ziyaretçilerimizin kendileri tarafından, sitede yayınlanmaları için kayıt edilmiştir. Diğer sorular, testler ve denemeler ise sadece bilgi vermek amacıyla iyi niyetle sunulmaktadır ve soruları çözen veya içerikleri okuyan kişilerden herhangi bir ad altında maddi yarar elde edilmemektedir.

Denemetest.Com Testleri içerisinde yayımlanan sorular internet ortamından derlenen ve telif hakkı içermeyen sorulardan oluşmaktadır. Ayrıca herkese açık erişimi serbest olan MEB sorularında oluşmaktadır. Bu alanda kullanılan sorular içerisinde size ait olduğunu tespit ettiğiniz soruları bize bildirdiğinizde ilgili içerik en geç 24 saat içerisinde ilgili soruyu sistemde kaldırıyoruz.

Dosya sahibinin veya yasal temsilcisinin istekte bulunması halinde, kendisine ait içerik veya dökümanları sitemizden 24 saat içinde yayından kaldırılmasını garantilemekteyiz. Denemetest.com'da yer alan içerik ve dökümanların başka herhangi bir medya ortamında yayınlanması, çoğaltılması, dağıtılması, listelenmesi işlemleri için telif hakları kanunları ve ilgili mevzuat hükümleri geçerlidir. Bu tür işlemler dosya ve içeriklerin yasal yayın haklarını elinde bulunduran kişilerin izinlerini gerektirir.

Denemetest.com'a içerik gönderen kayıt eden, ekleyen veya kayıt edilmek üzere e-mail yoluyla gönderen kişilerin bu davranışları, sözkonusu ziyaretçilerin Denemetest.com'da yayınlanmasını kabul etmeleri anlamına gelir.

Denemetest.com sitemizin içerisinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları içeriklerin sahiplerine ve/veya yasal temsilcilerine aittir. Denemetest.com da yer alana ve telif hakkı ihlaline neden olana bir içeriği veya kodu kaldırmamıza yardımcı olmak için lütfen bize iletişim bölümümüzden bildiriniz. Dosya en geç 24 saatte kaldırılacaktır.

Denemetest.com'da yayınlanan diğer yazıların, materyallerin, resimlerin, metodların, kodların, şekillerin her türlü elektronik ve gerçek ortamda yayın hakkı (aksi ilgili sayfalarda ayrıca belirtilmediği sürece) Denemetest.com'a aittir. Bu materyaller her ne sebeple olursa olsun kopyalanamaz. Kopyalanların bu yazıya istinaden taraflarına açılacak olacak davalarda hükmen karşı tarafa tazminat ödemekle mükellef olduğunu kabul etmiş sayılır.Her türlü destek ve iletişim için;

wwwdenemetestcom[at]gmail.com adreslerine e-posta gönderebilirsiniz.

Mesaj Yaz